Kim jesteśmy?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego „Brzeziny II” działa od roku 1998. Tworzymy zespół wysoko wykwalifikowanych lekarzy i pielęgniarek z dużym doświadczeniem w pracy z pacjentem. Stale podnosimy swoje kwalifikacje mając na celu wysoki standard pracy z chorym, spełniając misję „Razem w zdrowiu i chorobie”.

Nasza Praktyka znajduje się w przychodni w Świdniku, przy ulicy Jarzębinowej 4. Zapraszamy na drugie piętro. W budynku znajduje się winda do dyspozycji pacjentów.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Brzeziny II Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Brzeziny II

W celu podniesienia jakości naszych usług w 2017 roku przystąpiliśmy do procesu akredytacji i we wrześniu 2018 uzyskaliśmy Certyfikat Jakości w podstawowej opiece zdrowotnej przyznany przez Ministerstwo Zdrowia. Jesteśmy jedną z nielicznych praktyk lekarza rodzinnego w Świdniku, która posiada taki certyfikat. Jest to jedno z najwyższych odznaczeń dla świadczonych usług medycznych. Przyznany certyfikat oznacza że nasza praktyka świadczy usługi o wysokiej jakości, co jeszcze bardziej zobowiązuje nas do lepszej organizacji pracy.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Brzeziny II

Więcej o akredytacji na stronie Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia.

Nasza działalność wynika z kontraktu zawartego z NFZ i łączy się z prowadzeniem prafilaktyki w formie szczepień, edukacji, konsultacji, programów profilaktycznych skierowanych do określonych grup pacjentów i opiekę nad pacjentem chorym.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego „Brzeziny II” stale współpracuje z:

  • „Luxmed” w zakresie badań diagnostycznych
  • „Alab” w zakresie badań diagnostycznych
  • „Marmed” w zakresie badań rentgenowskich i usg
  • „Ixchel-Twoja Położna” w zakresie edukacji okołoporodowej oraz opieką nad kobietą w ciąży
  • „NZOZ B.D.M. UNI-MED” w zakresie transportu chorych