praktyka
lekarza rodzinnego

Realizujemy zadania wynikające z kontraktu z NFZ w zakresie opieki lekarza POZ, pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej oraz współpracujemy z Praktyką Położnej.

rejestracja online

SZANOWNI PAŃSTWO ! W ZWIĄZKU Z ZAGROŻENIEM EPIDEMIĄ KORONAWIRUSA REJESTRACJA ON-LINE ZOSTAJE WSTRZYMANA DO ODWOŁANIA. PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY

Zachęcamy do skorzystania z elektronicznej formy rejestracji. W prosty sposób sprawdzisz aktualny kalendarz z terminami pracy lekarzy i wybierzesz najdogodniejszą dla siebie datę i godzinę wizyty. Dane wpisywane podczas rejestracji są szyfrowane i bezpieczne.

zarejestruj teraz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego "Brzeziny II" we wrześniu 2018 roku uzyskała "Certyfikat Jakości w POZ". Pracujemy w zespole wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych w pracy z pacjentem lekarzy i pielęgniarek

dowiedz się więcej
 • Dobrostan psychiczny

  2022-listopad-09

  Dobrostan psychiczny to nie tylko brak choroby. To też czerpanie radości i zadowolenia z życia. To poczucie, że ma ono głębszy sens. Tyle teoria. W praktyce często nie wiemy, jak budować i troszczyć się o swój dobrostan psychiczny. Dobre życie, czyli jakie?

  czytaj więcej
 • Deklaracja wyboru Lekarza i pielęgniarki POZ

  2020-kwiecień-21

  Szanowni Państwo, W związku z Pandemia koronawirusa zachęcamy Państwa do wypełnienia deklaracji wyboru lekarza i pielęgniarki a następnie dostarczenie jej drogą elektroniczną do naszej przychodni.

  czytaj więcej
 • Uwaga na niedobór witaminy D

  Ze względu na powszechnie występujący niedobór witaminy D dotyczący całej populacji ogólnej oraz zmniejszoną i nieefektywną syntezę witaminy D przez skórę w miesiącach jesiennych i zimowych , zaleca się jej suplementację.

  czytaj więcej
 • Najnowsza Piramida Żywienia

  Podstawą jest ruch,warzywa a jako nowość kawa i zioła.
  Według najnowszej piramidy żywienia najważniejsza jest aktywność fizyczna oraz spożywanie warzyw i owoców.

  czytaj więcej